CONTABIL SENIOR/EXPERT CONTABIL

Vezi toate job-urile FOX EXPERT - SOLUTII RESURSE UMANE active.

Vezi toate job-urile CONTABIL SENIOR/EXPERT CONTABIL active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: FOX EXPERT - SOLUTII RESURSE UMANE
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 28.02.2017

    FOXexpert ofera solutii resurse umane complete si customizate: recrutare, consultanta, salarizare, administrare personal, evaluare si dezvoltare organizationala.
    Investim energie, pasiune si experienta pentru a oferi cel mai bun rezultat partenerilor nostri.
    Solutiile noastre.Rezultatele voastre!
    Mai multe despre noi: www.solutiiresurseumane.ro

    Cerinte

    - experienta de minim 5 ani in post similar, in firma de contabilitate/ Director Economic pt un grup de firme
    - experienta in conducerea unei echipe si cu un portofoliu variat de companii
    - absolvent/a al unei facultati cu profil economic
    - cunostinte bune de fiscalitate si contabilitate
    - interes pentru formare profesionala continua (participare la cursuri anuale, conferinte, etc)
    - certificare Expert Contabil
    - bun utilizator MS Office, cunostinte de WinMentor
    - permis de conducere
    -bune abilitati de comunicare: cu echipa si cu clientii
    - persoana pozitiva, orientata spre rezolvarea situatiilor
    - cunoasterea unei limbi straine nu este necesara

    Responsabilitati

    - gestioneaza portofoliul de firme alocate, pana la nivel de bilant
    - ofera consultanta fiscala si financiar-contabila clientilor societatii
    - verifica inregistrarile contabile primare ale contabililor juniori
    - supervizeaza activitatea financiar-contabila pentru portofoliul de clienti alocat

    Clientul nostru este o companie locala de servicii financiar-contabile, cu sediul central.
    Se ofera:
    - remuneratie competitiva
    - un echilibru viata personala/profesionala real, prin respectarea programului de lucru (nu se fac ore suplimentare)
    - echipa si mediu de lucru placut
    - sediu central

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (63)