Reprezentant vanzari - HoReCa

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Reprezentant vanzari - HoReCa active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 01.03.2017

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    • Studii medii;
    • Experienta in domeniul HoReCa;
    • Permis de conducere
    • Bune abilitati de comunicare si persuasiune;
    • Orientare catre detalii si desfasurarea activitatii munci cu o mare acuratete.

    Responsabilitati

    • Identifica si contacteaza potentiali clienti in vederea remiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale;
    • Acorda asistenta clientilor si potentialilor clienti;
    • Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
    • Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
    • Participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Performanta individuala va fi evaluata periodic;
    • Posibilitatea de dezvoltare intr-o echipa de profesionisti.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Chitila,

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (76)