Agent Colectare Debite - part-time/fara experienta

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Professional active.

Vezi toate job-urile Agent Colectare Debite - part-time/fara experienta active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 25.02.2017

    Professional represents for over 25 years, the most performing Romanian approach of complete human resources services on the market.

    We define our approach and evolution through key-words like professionalism, dedication, promptitude, flexibility and ethics. We take pride of a reputation that obliges and challenges us to discover and develop new methods, designed to respond to our clients need.

    Cerinte

    - Studii medii sau superioare - avantaj studii economice;
    - Comunicare şi persuasiune;
    - Orientare spre rezultate;
    - Atentie la detalii.

    Responsabilitati

    - Contactarea telefonica a debitorilor in vederea recuperarii creantelor;
    - Preluare apeluri de la clienti si rezolvarea situatiilor prin convingerea acestora de a-si achita creantele;
    - Negociere termene de plata pentru sumele restante;
    - Consilierea clientilor si informarea acestora in legatura cu aspectele specifice platilor;
    - Furnizare informatii corecte si complete privind modalitatea de plata si locatiile unde se poate face plata
    - Oferirea de suport cu privire la situatia financiara a debitorului precum si informatii corecte privind produsele pentru care inregistreaza restanta
    - Inregistrarea corecta si completa a informatiilor obtinute in urma apelurilor in aplicatia de collection;-Atingerea targetului stabilit de managerul departamentului
    -Indeplinarea planului de colectare; colectarea de creante pentru clientii Cycle pentru atingerea targetului departamentului.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Salariu competitiv;
    - Bonusuri si prime;
    - Instruire continua prin sesiuni de training;
    - Sanse reale de promovare;
    - Program de lucru flexibil.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare (247)