Angajam vanzatoare in Franta!

Vezi toate job-urile Angajam vanzatoare in Franta! active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Strainatate
  • Actualizat la: 18.01.2017
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Candidatul ideal
    CERINTE:
    - implicare activa in promovarea si vanzarea produselor
    - fire deschisa, comunicativa si vesela
    - responsabilitate, seriozitate si implicare, amabilitate, spirit de echipă
    - vorbitoare de limba franceza.

    Responsabilitati

    Descrierea jobului
    Responsabilitati:
    • intampina, comunica si relationeaza cu clientii din magazin intr-o maniera amabila, calda si prietenoasa;
    • informeaza si consilieaza clientii in legatura cu produsele din magazine si promotiile active;
    • recomanda clientilor produsele din magazine, conform nevoilor clientilor si targetului comercial;
    • expune produsele la raft, se asigura ca au etichetele de pret;
    • mentine ordinea si curatenia in spatiul de lucru;
    • isi ajuta colegii de echipa.

    OFERIM:
    - salariu motivant
    - mediu de lucru placut
    - Comision din vanzari;

    Remote

    Remote

    Remote