Angajam operator de recrutare studii de piata in Franta!

Vezi toate job-urile Angajam operator de recrutare studii de piata in Franta! active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Marketing
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Strainatate
  • Actualizat la: 18.01.2017
    Remote work: On-site
    Cerinte

    -Capacitate de persuasiune;
    - Fluenta si cursivitate in vorbire;
    - Seriozitate si punctualitate;
    - Disponibilitate de lucru 2-3 ore / zi
    - Transmiterea catre coordonatorul de proiect a listei de persoane ce corespunde tipului de profil cautat
    - Finalizarea tuturor proiectelor in care se implica.
    -Vorbitor lb. franceza

    Responsabilitati

    Responsabilitatile tale in calitate de Operator Recrutare Studii Calitative:
    - Realizarea de chestionare de recrutare in locatiile mentionate de coordonatorul proiectului conform cerintelor discutate in cadrul training-ului de la inceputul fiecarui proiect
    - Capacitate de lucru cu calculatorul;
    - Inregistrarea intocmai a raspunsurilor respondentilor in chestionarul de recrutare
    - Explicarea continutului si a necesitatii studiului catre respondenti (lansarea invitatiei pentru focus grupuri sau interviuri in profunzime in functie de proiectul pe care il avem in desfasurare)

    Alte informatii

    Oferta (bonusuri, beneficii):
    • Mediu de lucru tanar si placut;
    • Posibilitatea de a desfasura activitati cu program flexibil care va vor aduce un venit suplimentar;
    • Training de specialitate la inceputul proiectului si suport pe parcursul intregului proiect
    • Posibilitatea unei cariere in interiorul companiei;

    Aplica fara CV
    Strainatate,

    BUCURESTI, Strainatate, Iasi,

    Vezi job-uri similare ()