Angajam receptioner in Spania!

Vezi toate job-urile Angajam receptioner in Spania! active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Strainatate
  • Actualizat la: 18.01.2017
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Cunoscator al limbii engleza, sa aiba abilitati de comunicare cu clientii, zambetul este esential, sa aiba dorinta si usurinta de a invata lucruri noi, atentie la detalii.
    -studii medii
    -limba engleza
    -limba spaniola
    -cunostinte operare PC
    -experienta in domeniul relatiilor cu clientii reprezinta un avantaj
    Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana dinamica, responsabila, organizata, cu abilitati de comunicare cu clientii, zambetul este esential, sa aiba dorinta si usurinta de a invata lucruri noi, atentie la detalii.

    Responsabilitati

    Procesarea rezervarilor telefonic si pe mail;
    Efectuarea check-in-ului si check-out-ului clientilor;
    Facturarea serviciilor;
    Rezolvarea eventualelor plangeri/nevoi;
    Interactionarea cu celelalte departamente.

    Aplica fara CV
    Remote

    Aplica fara CV
    2500 EUR NET / luna
    Strainatate,

    Aplica fara CV
    3000 EUR NET / luna

    Vezi job-uri similare (20)