Assistant Manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Ask for Accounting active.

Vezi toate job-urile Assistant Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Ask for Accounting
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.05.2017

    Companie de contabilitate si resurse umane ce activeaza in diverse domenii economice, cauta persoane interesate sa se alature unei echipe de profesionisti.

    Cerinte

    Ne-ar placea:
    • sa ai bune abilitati de comunicare;
    • sa fii o persoana organizata, riguroasa, atenta la detalii;
    • sa fii o persoana proactiva;
    • sa fii o persoana amabila, cu o prezenta placuta.

    Este important pentru noi:
    • sa ai experienta in activitatea de assistant manager;
    • sa cunosti limba engleza cel putin la nivelul mediu;
    • sa ai viteza ridicata de lucru cu ajutorul computerului, cunoscand foarte bine programele MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook), etc;
    • sa ai abilitati de management al documentelor (gestionare, arhivare, etc);

    Responsabilitati

    Tu ar trebui sa:
    • gestionezi toate activitatile specifice unui assistant manager;
    • gestionezi corespondenta companiei noastre (facturi, corespondenta comerciala, diverse adrese, etc);
    • sa preiei apelurile telefonice sau unele e-mail-uri sosite de la partenerii sau clientii companiei;
    • gestionezi activitatea de management al documentelor si al arhivei de documente;
    • gestionezi agenda administrativa de birou sau/si, dupa caz, agenda de lucru a conducerii companiei;
    • duci la bun sfarsit diverse sarcini cu caracter logistic & administrativ;
    • asigurari transmiterea informatiilor intre departamente (Administrativ, Contabilitate, Resurse Umane, Vanzari);

    Pentru indeplinirea activitatilor specifice rolului de asistent manager in compania noastra, te asiguram ca te vei bucura de un mediu de lucru placut si de un bun pachet salarial (salariu fix, tichete de masa, bonusuri acordate pe baza standardelor de performanata, decontarea transportului).

    BUCURESTI,

    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (84)