Agent Vanzari Websales

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile UPC Romania active.

Vezi toate job-urile Agent Vanzari Websales active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: UPC Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.03.2018

    Suntem prezenți în peste 300 de localități cu serviciile noastre de televiziune (digitală, analogică și prin satelit) și telefonie, conectăm 1.179.500 de clienți la universul digital, prin tehnologii de ultimă generație, oferim customer experience și ne bucurăm de un portofoliu bogat de produse și servicii, unele aduse în premieră în România.
    Alege să fii și tu unul dintre membrii echipei UPC România!

    Cerinte

    Studii medii;
    Experienta in vanzari prin telefon reprezinta un avantaj;
    Cunoasterea limbii engleze;
    Foarte bune abilitati de lucru cu calculatorul: Word, Excel, PowerPoint;
    Orientare catre client;
    Planificare si actiune strategica;
    Orientare catre rezultat;
    Rezolvarea problemelor;
    Integritate si incredere.

    Responsabilitati

    Efectueaza vanzari prin telefon sau alte mijloace de comunicare la nivel online atat noilor prospecti cat si clientilor din baza de date in vederea indeplinirii targetului lunar;
    Inregistreaza in baza de date rezultatele apelului telefonic efectuat si actiunile viitoare in legatura cu clientul respectiv;
    Preia cererile de oferta sau informatii in conformitate cu procedurile locale;
    Parcurge etapele procesului de vanzare pana la incheierea contractului de furnizare de servicii
    Furnizeaza clientilor informatiile necesare/ solicitate intr-un mod profesional;
    Intocmeste rapoarte privind activitatea desfasurata si discutiile initiate cu clientii.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Chitila,

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (81)