Sales Representative - IKA

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile qpas active.

Vezi toate job-urile Sales Representative - IKA active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: qpas
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: temporar
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.02.2017

    Nothing is impossible. Every person has its place. Our role is to bring them together, with dedication and responsibility. Through expertise and concrete tools, we make sure that we. will find the right one for you. And we are doing so by personally knowing the candidates and the companies, evaluating them thoroughly and then searching what fits them best.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru, MARS Romania divizia Gum & Confectionery, cautam o persoana energica si entuziasmata, dornica isi dezvolte cariera intr-un mediu dinamic si profesionist.

    experienta in vanzari in domeniul bunurilor de larg consum (FMCG)
    absolvirea studiilor universitare
    cunostintele de limba engleza reprezinta un avantaj;
    persoana cu abilitati foarte bune de comunicare, empatica, cu spirit autodidact si capacitate demonstrabila de invatare rapida;
    persoana orientata catre rezultate si foarte organizata, cu o disponibilitate ridicata la efort;
    persoana proactiva, in cautare permanenta de solutii tehnice sau de colaborare adaptate situatiilor intalnite;
    carnet de conducere categoria B (obligatoriu);

    Responsabilitati

    indeplinirea standardelor de executie in toate locatiile IKA
    mentinerea si imbunatatirea prezentei si vizibilitatii produselor Mars in conformitate cu standardele companiei;
    formarea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din teritoriul alocat;
    colaborarea eficienta cu echipele de agenti ale companiilor de distributie;
    generarea proactiva de proiecte locale de merchandising alaturi de clienti sau colaboratori;
    inregistrarea si raportarea rezultatelor zilnice;
    monitorizarea concurentei;
    realizarea planului de vanzari (calitativ si cantitativ);
    implicarea activa in propria dezvoltarea si in dezvoltarea profesionala a celorlati (colegi, colaboratori).

    Alte informatii

    Contractul este pe o perioada DETERMINATA - 1 an.

    Procesul de recrutare se desfasoara prin intermediul QPAS, agentie de recrutare.
    Doar candidatii ELIGIBILI vor fi contactati.

    Remote

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (146)