Asistent Manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Asistent Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Management - Consultanta active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Management - Consultanta
  • Marketing
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.08.2017
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Operare calculator: word, excel, power point
    Limba engleza avansat (scris)
    Permis auto categ B

    - abilitati de comunicare si de abordare interpersonala;
    - claritate şi coerenţă în exprimarea scrisă şi orală;
    - abilitati de organizare si planificare;
    - atitudine proactiva, orientare spre rezultate
    - rigurozitate in respectarea termenelor limita de realizare a sarcinilor;
    - bună memorare a datelor;
    - atenţie distributivă;
    - spirit de echipă;
    - rezistenţă la stres
    - flexibilitate, sociabilitate;

    - Experienta in domeniul Administrativ si/sau Marketing reprezinta un avantaj

    Responsabilitati

    - Asistarea managerului General in activitatea curenta
    - Activitati de planificare si urmarire activitati curente
    - Deplasari interne cu masina de serviciu

    Alte informatii

    - pachet salarial motivant
    - asigurarea dezvoltarii profesionale
    - mediu de lucru profesional
    - telefon de serviciu

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (116)