consultant bancar prin telefon

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile TONGIL GROUP active.

Vezi toate job-urile consultant bancar prin telefon active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: TONGIL GROUP
Domeniu:
  • Banci
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Alexandria
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.02.2017

    A vinde nu este o meserie, ci o arta! Arta de a te pune in locul potentialului client si de a intelege ceea ce simte si ceea ce gandeste el.

    Doar trecand peste propriul interes, ca vanzator, poti crea o relatie pe termen lung cu acel client, care iti va aduce mult mai multe beneficii decat un mic castig obtinut pe loc.

    Cerinte

    -sa fii o persoana responsabila,
    -sa aduci plus valoare echipei,
    -sa fii interesat in dezvoltare personala si profesionala,
    -sa tinzi sa dai totul din tine in gasirea solutiilor la provocarile ivite,
    -sa fii o persoana activa si energica,
    -abilitati de convingere (daca nu ai inca, te ajutam noi, trebuie doar sa vrei)

    Responsabilitati

    -Contactarea potentialilor clienti din baza noastra de date,
    -Consilierea lor in ceea ce priveste nevoile acestora in materie de credite/carduri de credit,
    -Servisarea clientilor

    Alte informatii

    Iti oferim:

    -un pachet salarial personalizat pe nevoile tale si valoarea ta (salariu fix+comisioane+bonusuri),
    -acces la cursuri de specializare si coaching direct (personalizat pentru tine).

    Suntem un colectiv tanar, echipa competitoare, un grup unit si mai avem 3 locuri disponibile.

    Te asteptam in echipa noastra!

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (181)