Responsabil Financiar Contabil

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Responsabil Financiar Contabil active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 09.03.2017

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    - Studii superioare de specialitate (domeniu economic);
    - Foarte bune cunostinte operare PC (Excel nivel avansat);
    - Cunostinte avansate a programului SAP;
    - Cunoasterea si intelegerea mecanismelor financiar contabile;
    - Experienta in domeniu de minim 2 ani;
    - Spirit analitic, organizat.

    Responsabilitati

    Mentinerea registrului de casa, gestionarea deconturilor, avansurilor si diurnelor angajatilor;
    - Gestionarea facturilor de cheltuieli generale si servicii;
    - Gestionarea diverselor mijloace de plata si corectarea diferentelor;
    - Efectuarea verificarilor financiare si operationale in cadrul companiei;
    - Analizarea pe baza fiselor de cont natura tranzactiilor efectuate si documentele ce au stat la baza inregistrarilor;
    - Participarea la realizarea previziunilor si urmarirea incadrarea cheltuielilor in previziuni pentru fiecare perimetru de activitate, urmarirea contului de rezultate al magazinului;
    - Gestionarea procesul de control si optimizarea costurilor;
    - Coordonarea si participarea la inventarele periodice;
    - Realizarea analizelor periodice ale stocurilor si altor indicatori de performanta

    Aplica fara CV
    3500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    5000 - 6000 RON NET / luna
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (83)