AGENT ECHIPA ASISTENTA TEHNICA

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile NextUp Software active.

Vezi toate job-urile AGENT ECHIPA ASISTENTA TEHNICA active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: NextUp Software
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.01.2017

    NextUp - suntem o companie de produs, dezvoltam softuri pentru afaceri. Ne propunem sa oferim echipelor de management vizibilitate in timp real asupra indicatorilor cheie, pentru a creste productivitatea angajatilor si viteza de decizie a managerilor.
    Suntem o echipa dedicata lucrului de calitate si avem mereu initiative practice, orientate catre nevoia clientului. Colaboram, decidem impreuna si il punem pe client pe primul loc in orice demers intreprindem.
    Industria software B2B este provocatoare, tocmai de aceea proiectele noastre duc in acelasi loc: sa fim un sprijin real pentru mediul de afaceri din Romania, prin produse si servicii de calitate.

    Cerinte

    Cine suntem:

    Salut! Noi suntem CIEL Romania: prima companie din Romania specializata in dezvoltarea de solutii software financiar – contabile la cheie insotite de servicii profesionale de Asistenta Tehnica. Avem viziune si pretuim inovatia astfel incat am construit de la zero cel mai performant software financiar-contabil integrat, solutia ideala pentru managementul de succes al oricarei afaceri.

    Responsabilitati

    Care vor fi responsabilitatile tale in echipa CIEL?

    Vei oferi clientilor asistenta tehnica pentru produsele software Ciel de la distanta sau la sediul acestora, pentru probleme de utilizare, instalare, depanare.

    Cum dorim sa fii tu?

    - Sa ai atitudine pro-client, intr-o maniera politicoasa si profesionista;
    - Sa ai studii economice si/sau tehnice, care sa ofera capacitatea de a intelege solicitarea clientului si a asigura asistenta de care acesta are nevoie;
    - Sa ai experienta intr-un post similar sau experienta in relatia cu clientii;
    - Sa ai cunostinte medii de Microsoft SQL - e un avantaj.

    Alte informatii

    Ce iti oferim:
    - Beneficiezi de numeroase oportunitati de dezvoltare individuala si profesionala.
    - Si… bonus: echipa noastra de care cu siguranta te vei bucura!

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Popesti Leordeni,

    Aplica fara CV
    4500 - 5000 RON NET / luna
    Hybrid

    Aplica fara CV
    3000 - 3400 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (33)