Lucrător Logistică

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Lucrător Logistică active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 26.02.2017
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Căutam o persoană dinamică, serioasă şi responsabilă pentru a se alătura echipei noastre din Timişoara.

    Pentru a reuşi în această misiune este nevoie de:
    - Viteză şi acurateţe în execuţie;
    - Capacitate de multitasking;
    - Condiţie fizică bună şi disponibilitate pentru activităţi repetitive;
    - Flexibilitate şi spirit de echipă;
    - Experienţă în domeniu - reprezintă un avantaj;

    Responsabilitati

    În calitate de Lucrător logistică, principalele tale responsabilităţi vor fi:
    - Etichetarea produselor conform indicaţiilor şi regulilor stabilite de superiorul ierarhic;
    - Recepţionarea şi verificarea cantitativă şi calitativă a produselor;
    - Depozitarea produselor conform indicaţiilor primite;
    - Respectarea regulilor de curăţenie şi de igiena aferente locaţiei.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Formare în cadrul societăţii;
    - Reale oportunităţi de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică şi de succes;
    -Pachet salarial atractiv.

    Timisoara,