SOUS CHEF

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile UPA Solutions active.

Vezi toate job-urile SOUS CHEF active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: UPA Solutions
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 31.01.2017

    UPA Solutions este o companie ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională. Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de peste 25 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client. Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro

    Cerinte

    UPA Solutions recruteaza pentru unul dintre clientii sai pozitia de SOUS CHEF – un restaurant de LUX din Bucuresti.

    - Studii superioare;
    - Diploma de bucatar;
    - Experienta de minim 3 ani si in coordonarea unei echipe;
    - Pasionat de bucatarie si de aspectul final al preparatului;
    - Atentie la detalii;
    - Abilitati de organizare si planificare;
    - Abilitati manageriale;
    - Experienta in bucatarie internationala a la carte;
    - Cunoasterea noilor tendinte in gastronomie;

    Responsabilitati

    - Bucatar pasionat, cu afinitate pentru arta culinara, creativ, cu excelente abilitati de leader si trainer, cu initiativa si spirit antreprenorial, bun organizator al resurselor si bugetelor;
    - Abilitati de lucru in echipa si de interactiune cu toate departamentele;
    - Aptitudini de planificare si utilizare eficienta a timpului de lucru;
    - Lider care coordoneaza munca intregii echipe (de la ajutorul de bucatar pana la bucatarul secund), care supervizeaza ritmul si calitatea muncii si garanteaza pregatirea felurilor de mancare la un inalt nivel calitativ si in conformitate cu normele de igiena si de calitate.

    Alte informatii

    - Pachet salarial atractiv;
    - Bonusuri de performanta;
    - Decontarea transportului
    - Abonament medical la o clinica privata.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,