Manager Proiect

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Eltrex active.

Vezi toate job-urile Manager Proiect active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Eltrex
Domeniu:
  • Altele
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 08.02.2017
    Scurta descriere a companiei

    ELTREX un furnizor de referinta in domeniul serviciilor de:

    o Proiectare si executie de instalatii electrice si automatizari, aferente liniilor tehnologice din industrie;
    o Sisteme de securitate electronica, sonorizare, voce / date
    o Automatizari de proces, BMS, SCADA;
    o Monitorizarea consumurilor de energie electrica;
    o Productie tablouri electrice de distributie pana la 5000A si tablouri pentru automatizari;
    o Mentenanta preventiva pentru tablouri electrice si curenti slabi.

    Proiectele tot mai numeroase in industria automotive pe pietele din Europa si Africa certifica profesionalismul si standardele inalte de calitate la care ne raportam.

    Cerinte

    - Studii superioare in domeniul electrotehnic sau automatizari
    - Experienta in coordonarea de proiecte de instalatii electrice in industrie in tara si/sau in afara tarii
    - Experienta in gestionarea de bugete si resurse pentru a asigura profitabilitatea proiectului.
    - Rezistenta la stres
    - Abilitati in identificarea rapida de solutii pentru depasirea momentelor critice care pot aparea in derularea proiectului
    - Experienta in gestionare de echipe de 30-70 oameni (ingineri, electricieni, lacatusi, gestionar de santier)
    - Limba engleza nivel avansat
    - Permis auto cat B
    - Disponibilitate pentru deplasari in tara si in afara tarii

    Responsabilitati

    Coordonarea implementarii de proiecte de instalatii electrice in industrie

    Alte informatii

    Oferta_
    - Salar motivant
    - Bonus din profitul obtinut din proiect
    - Bonuri de masa sau diurna pentru deplasarile in tara sau in afara tarii
    - Alte beneficii in functie de performanta

    Hybrid

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (55)