Back Officer - Executare Silita

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile APS Romania active.

Vezi toate job-urile Back Officer - Executare Silita active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Juridic active pe Hipo.ro

Angajator: APS Romania
Domeniu:
  • Banci
  • Juridic
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 07.04.2017
    Remote work: On-site

    Cerințe:

    • Studii universitare ;
    • Spirit analitic, abilităţi de rezolvare a problemelor;
    • Atenţie la detalii, creativitate, organizare foarte bună;
    • Foarte bun management al timpului și prioritizare a task-urilor;
    • Cunoștințe Microsoft Office (Excel nivel mediu);
    • Bune abilități de comunicare și negociere;
    • Capacitate de concentrare pe realizarea mai multor sarcini în același timp;
    • Permis de conducere categ. B.

    Responsabilitățile postului:

    • Monitorizează portofoliul de creanțe negarantate aflat în procedura de executare silită;
    • Menține legătura cu executorii judecătorești în vederea recuperării creanțelor negarantate;
    • Pregăteşte şi trimite dosarele de executare silită;
    • Îndeplinirea anumitor activității specifice solicitate de investitori;
    • Efectuează vizite pe teren pentru urmărirea dosarelor în lucru;
    • Creează rapoarte pentru managementul superior.

    Alte informații

    Beneficii:

    - Posibilitatea de a consolida o carieră de succes într-un mediu dinamic, alături de o echipă de tineri profesioniști;
    - Pachet salarial fix + bonusuri de performanta și bonuri de masă;
    - Remunerație corespunzătoare nivelului de pregătire profesională;
    - Posibilități reale de creștere și dezvoltare.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (42)