TEHNICIAN SERVICE IT

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MAGUAY active.

Vezi toate job-urile TEHNICIAN SERVICE IT active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Hardware active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: MAGUAY
Domeniu:
  • IT Hardware
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.12.2017

    Maguay Computers este unul dintre cei mai importanti producatori romani de echipamente IT: servere, storage, notebook-uri si PC-uri comercializate sub marca proprie.
    Ca integrator de solutii informatice, implementeaza proiecte de infrastructura in mediul public si privat.
    Este singura companie din Romania, din domeniul IT, care se afla pe lista furnizorilor agreati de CERN - Organizatia Europeana pentru Cercetari Nucleare.

    Cerinte

    Cunostinte retele/periferice/hardware;
    Cunostinte instalare si configurare hardware/software;
    Cunostinte depanare software, pc, notebook si server.

    Responsabilitati

    Instaleaza si configureaza hardware/software (calculatoare,periferice, retele);
    Realizeaza depanare hardware/ software, pc, notebook si server.

    Alte informatii

    Ce oferim:
    - Accesul la diverse programe de training in conformitate cu politicile interne;
    - Activitati de invatare continua;
    - Abonament medical privat;
    - Tichete de masa;

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare (397)