Ajutor decorator

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile RIN Hotels active.

Vezi toate job-urile Ajutor decorator active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Turism active pe Hipo.ro

Angajator: RIN Hotels
Domeniu:
  • Altele
  • Turism
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.03.2017

    RIN Hotels te invită să te alături celei mai bune echipe din industria ospitalităţii.
    Ai şansa să lucrezi alături de oameni profesionişti, într-un mediu stabil, în continuă dezvoltare care îţi oferă numeroase satisfacţii profesionale. Cu o vechime de doisprezece ani în industria ospitalieră, lanţul hotelier RIN reprezintă o opţiune excelentă pentru cei care aleg Bucureştiul ca destinaţie turistică sau pentru afaceri.

    Cerinte

    Persoana responsabila, dinamica cu simt estetic;
    Profesionist, muncitor si de incredere;
    Experienta in domeniul general de intretinere - cunostinte tehnice minime (ex.de electricitate- montaj instalatii de iluminat festiv);
    Nu are frica de inaltime;
    Disponibil la program de lucru flexibil.

    Postul este disponibil pentru RIN Grand Hotel **** localizat în şoseaua Vitan Bârzeşti, nr 7D, sector 4, Bucureşti

    Responsabilitati

    Ajuta la pregatirea salilor pentru evenimentele festive desfasurate in hotel (nunti, botezuri): decorul meselor si al scaunelor, aranjare drapaje atat pe tavan, cat si pe peretii laterali;
    Participa la decorarea hotelului, a restaurantelor, a salilor de conferinte, tinand cont de amenjarile tematice stabilite (primavara, vara, toamna, iarna, sarbatoarea Craciunului, sarbatori Pascale, etc.)
    Ajuta la strangerea decorului la finalul evenimentelor;
    Efectueaza activitati de curatenie a spatiilor comune din hotel (aspirat, samponat,etc.);
    Colecteaza in recipiente speciale gunoiul si raspunde de depozitarea acestora in spatiile special amenajate;
    Ajuta la transportul si depozitarea obiectelor de decor si diverse materiale.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - lucrul intr-o echipa tanara
    - o masa asigurata/ zi
    - reduceri acces Body-Art Wellness Club
    - acces parc acvatic (Water Park), etc.

    BUCURESTI, Craiova,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (4)