Consultant Vanzari - CAMPINA

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile UPC Romania active.

Vezi toate job-urile Consultant Vanzari - CAMPINA active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: UPC Romania
Domeniu:
  • Marketing
  • Telecomunicatii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Campina
  • Actualizat la: 08.12.2016

    Suntem prezenți în peste 300 de localități cu serviciile noastre de televiziune (digitală, analogică și prin satelit) și telefonie, conectăm 1.179.500 de clienți la universul digital, prin tehnologii de ultimă generație, oferim customer experience și ne bucurăm de un portofoliu bogat de produse și servicii, unele aduse în premieră în România.
    Alege să fii și tu unul dintre membrii echipei UPC România!

    Cerinte

    - Experienţă în vânzări (dar ne mulţumim şi cu entuziasm şi atitudine proactivă)!
    - Abilități de comunicare și convingere dezvoltate!
    - Orientare spre client!
    - Perseverență!

    Responsabilitati

    - Vei consilia clienţii (întâmpini amabil şi asiguri asistenţă clienţilor, conform standardelor UPC România, pe toată durata petrecută în magazin);
    - Încasezi facturile clienţilor;
    - Esti responsabil de gestionarea situaţiilor ce ţin de echipamentele şi serviciile clienţilor;
    - Înregistrezi şi te asiguri că sesizările clienţilor sunt rezolvate în timpul agreat;
    - Ofertezi clienţii existenţi si potenţialii clienţi;
    - Înregistrezi contractele şi modificările efectuate în conturile clienţilor;
    - Lucrezi simultan cu mai multe aplicaţii;

    Periodic:
    * Înlocuire personal aflat în concediu de odihna din alte shop-uri UPC;
    * Vei prezenta şi promova serviciile companiei către persoanele fizice, la domiciliul acestora, cu scopul de a atrage noi clienți.

    Alte informatii

    Pachetul de beneficii este format din:
    - Salariu fix (contract individual de muncă);
    - Bonusuri pe măsura rezultatelor (motivante și diferențiate teren/ magazin);
    - Bonuri de masă;
    - Training de specializare;
    - Alte beneficii (la interviu).

    Campina,

    Aplica fara CV
    Campina, Targoviste,