ASISTENT CIOCOLATIER MEGA IMAGE CONCEPT STORE BANEASA

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Heidi Chocolat active.

Vezi toate job-urile ASISTENT CIOCOLATIER MEGA IMAGE CONCEPT STORE BANEASA active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Heidi Chocolat
Domeniu:
  • Marketing
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 24.12.2016

    One of the top chocolate brands in Romania, Heidi Chocolat was able, due to its remarkable quality and innovation capacity, to expand its presence in more than 40 foreign markets, in all continents. Heidi’s growth on these markets is the result of a successful combination between the launch of new product lines, distinguishing the brand as an innovator in term of products and recipes, and its strong in-store presence. Presently the company employs 400 people with marketing and sales resources in the main markets.

    Cerinte

    ● Abilitati foarte bune de comunicare si prezentare;
    ● Simt estetic, creativ; abilitati desenator/grafice (pentru pictare cu ciocolata)
    ● Abilităti inter-personale: captare audientă, interactiune, deschidere;
    ● Aspect placut, ingrijit;
    ● Atentie la detalii;
    ● Capacitate de invatare, adaptare;
    ● Spirit de echipa si de initiativa;
    ● Minim studii liceale cu diploma de Bacalaureat;
    ● Cunostinte de limba engleza la nivel avansat;
    ● Flexibilitate si adaptabilitate la programul de lucru al magazinului Mega Image; disponibiliate pentru program de lucru in weekend.

    Responsabilitati

    Prezinta produsele Heidi, realizeaza si ambaleaza produse personalizate si fresh pentru magazinul Heidi din incinta Mega Image Baneasa.
    Mercantizeaza magazinul Heidi din incinta Mega Image Baneasa

    RESPONSIBITATI:
    ● Prezinta produsele Heidi in limba romana si/sau engleza;
    ● Ambaleaza produse din ciocolata fresh pentru magazinul Heidi, in conformitate cu standardele de calitate stabilite.
    ● Individualizeaza produsele si completeaza aspectul lor comercial;
    ● Colecteaza date cu privire la vanzari si cerintele clientilor;
    ● Aranjeaza produsele pe rafturi si se asigura ca stocul este in acord cu rotatia produselor la raft.
    ● Verifica expunerea si asigura vanzarea produselor dupa regula FIFO
    ● Se implica in emiterea comenzilor de produse necesare magazinului Heidi

    Alte informatii

    BENEFICII:
    ● Mediu de lucru placut, in cadrul unui concept unic pe piata din Romania
    ● Echipa de oameni pasionati si dornici sa impartaseasca din experienta lor
    ● Programe de training specializat in domeniul ciocolatei
    ● Pachet salarial atractiv + bonus din vanzari

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (75)