JUNIOR PROJECT MANAGER

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile CONEX active.

Vezi toate job-urile JUNIOR PROJECT MANAGER active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Management Trainee active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Angajator: CONEX
Domeniu:
  • Management Trainee
  • Marketing
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 22.11.2016

    Grupul Conex este unul din principalele grupuri industriale din România care, prin cele trei linii de afaceri – producţie, comerţ şi servicii industriale – oferă piese şi componente pentru industria auto, utilaje şi echipamente complexe industriale precum şi soluţii integrate de afaceri pentru a răspunde la nevoile pieţei naţionale şi la cele dezvoltate în peste 30 de ţări.

    Cerinte

    - studii superioare, tehnice/comerciale;
    - cunostinta de limba engleza - nivel avansat;
    - cunostinte de operare PC - MS Office;
    - abilitati de comunicare si negociere;
    - aptitudini de planificare, organizare;
    - atitudine proactiva si spirit inovator, flexibilitate si dinamism;
    - disponibilitate pentru deplasari in tara si in strainatate;
    - permis de conducere cat. B.

    Responsabilitati

    - promovezi capabilitatea si portofoliul de produse;
    - prospectezi piata (interna, externa) si tendintele acesteia;
    - propui solutii pentru cresterea vanzarilor;
    - participi la negocieri de contracte comerciale;
    - analizezi din punct de vedere tehnico-comercial documentele primite, in colaborare cu celelalte departamente;
    - gestionezi si urmaresti desfasurarea corecta a procesului de transmitere a ofertelor tehnice si comerciale catre clienti;
    - participi la targurile nationale si internationale de profil;
    - intocmesti periodic rapoarte privind situatia vanzarilor.

    Alte informatii

    Ce oferim?

    - pachet salarial motivant, corelat cu performanta;
    - oportunitati de dezvoltare profesionala;
    - oportunitati de a calatori prin reprezentarea companiei la parteneri;
    - posibilitate de afirmare si acces la activitati complexe;
    - mediu de lucru atractiv, echipa dinamica;
    - pachet de servicii medicale;
    - tichete de masa.

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Aplica fara CV
    Campulung Moldovenesc, Iasi, Suceava,

    BUCURESTI, Strainatate, Iasi,