Responsabil gestiune

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile UPA Solutions active.

Vezi toate job-urile Responsabil gestiune active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: UPA Solutions
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.02.2017

    UPA Solutions este o companie ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională. Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de peste 25 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client. Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro

    Cerinte

    Studii medii sau superioare
    Experienta in domeniu
    Cunostinte de contabilitate primara
    Cunostinte de legislatie in domeniu
    Cunostinte de operare PC (MS Office)
    Permis conducere categoria B
    Capacitate de lucru atat individual, cat si in echipa
    Atent la detalii si responsabil
    Rezistent la efort

    Responsabilitati

    Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa
    Introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare
    Asigura miscarea stocurilor
    Pregateste si expediaza comenzile catre clienti
    Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii din/in magazia firmei
    Efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in magazia firmei
    fera informatii despre stocuri
    Respecta legislatia de gestiune a stocurilor

    Alte informatii

    Pachet salarial atractiv + tichete masa + telefon serviciu
    Punct lucru: Bucuresti
    Program lucru: L-V, intre orele – 8:30-17:30

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Campulung Muscel,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (44)