JUNIOR ACCOUNTANT

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile JUNIOR ACCOUNTANT active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.05.2017
    Cerinte

    Absolvent ASE- Facultatea de Contabilitate/Finante;

    Experienta: 1+ ani;

    Cunostinte limba engleza scris si vorbit: nivel mediu;

    Cunoştinţe aprofundate de contabilitate;

    Cunostinte Excel: nivel mediu;

    Persoana organizata, atenta la detalii, rezistenta la stres, cu initiativa, capabila de a lucra independent.

    Responsabilitati

    Inregistreaza in evidenta contabila registrele de casa primite de la magazine inclusiv documentele care stau la baza cheltuielilor efectuate de magazine: facturile fiscale, chitante, bonuri de casa, deconturi angajati;

    Verifica daca documentele primite de la furnizori respecta cerintele de forma impuse de lege, daca sunt corecte din punct de vedere aritmetic;

    Printeaza zilnic registrele de casa si arhiveaza documentelor inregistrate;

    Verifica registrele de casa primite de la magazine si corecteaza erorilor;

    Alte sarcini stabilite de seful direct.

    Alte informatii

    Oferim:

    Diversitate intr-o companie multinationala;

    Training de specialitate;

    Mediu de lucru tanar si dinamic;

    Oportunitati de promovare si crestere;