Operator Call-Center pentru Direcţiile Analiză Credite şi Recuperare Creanţe

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Hora Credit IFN SA active.

Vezi toate job-urile Operator Call-Center pentru Direcţiile Analiză Credite şi Recuperare Creanţe active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Angajator: Hora Credit IFN SA
Domeniu:
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 11.12.2016

    Hora Credit IFN S.A. este o companie specializata in activitatea de micro-creditare. Dacă te consideri candidatul ideal, aplică acum sau trimite-ne CV-ul tău la info@horacredit.ro!
    Activitatea noastră se bazează pe transparență, încredere și sinceritate.

    Cerinte

    Candidatul ideal

    Dacă ai:
    - abilități de comunicare și negociere, orientare către succes;
    - perseverență și dorință de a avansa în carieră;
    - cunoștințe MS Office (Word, Excel, Outlook, Internet browsing).

    Considerăm avantaje:
    - experiența anterioară în analiza creditelor sau recuperarea creanţelor;
    - disponibilitatea pentru program prelungit.

    Responsabilitati

    Descrierea jobului

    • Responsabilitățile tale în cadrul echipei:
    - gestionarea apelurilor cu clienții, înregistrarea datelor în sistemul companiei;
    - furnizarea răspunsurilor la solicitările clienților;
    - îndeplinirea sarcinilor şi respectarea procedurilor de lucru din cadrul departamentului respectiv
    - asigurarea unui nivel înalt de calitate al serviciilor de reprezentare, conform cu standardele stabilite de către companie;
    - raportarea constantă către superiorul direct și management;
    - alte responsabilități necesare în desfășurarea activității.

    Alte informatii

    • Beneficii:
    - program de lucru avantajos;
    - salariu competitiv;
    - posibilitatea de bonusare în funcție de rezultatele obținute;
    - dezvoltare profesională, training și posibilitate de avansare în cadrul companiei;
    - condiții profesionale de lucru;
    - atmosfera competitivă în cadrul unei echipe tinere.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (89)