Reprezentant vanzari - Zona Botosani si Neamt

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Romastru Trading active.

Vezi toate job-urile Reprezentant vanzari - Zona Botosani si Neamt active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Romastru Trading
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 06.12.2016

    Romastru Trading aparține grupului de companii Pharaon Holding care are o experiență de peste 134 de ani și care reunește 25 de companii din întreaga lume, cu o gamă variată de activități ce cuprind produse farmaceutice și cosmetice, transport maritim, asigurări, electronice, electrocasnice, pesticide, gaz refrigerant.

    Cerinte

    Candidatul ideal

    * Studii: medii sau superioare;
    * Cunoştinţe operare cu MS office;
    * Experienţă: minim 1 (un) an in domeniul vanzari;
    * Experienta in piata farmaceutica reprezinta un avantaj;
    * Abilitati excelente de comunicare, prezentare, negociere, organizare;
    * Capacitate de a selecta prioritatile, de a lucra sub presiune cu sarcini si termene limita stranse;
    * Abilitati de a interpreta corect documente legale.

    Responsabilitati

    Descrierea jobului

    * Viziteaza farmaciile cu vanzare cu amanuntul pentru vanzarea, promovarea si transmiterea informatiei privitoare la produsele existente in portofoliu;
    * Cerceteaza obiceiurile de eliberare a medicamentelor de catre farmacisti;
    * Culege informatii in legatura cu competitia si mediul de afaceri din domeniul sanitar;
    * Vine in intampinarea cerintelor de informare ale farmacistilor;
    * Indeplineste la timp toate responsabilitatile administrative in conformitate cu cerintele companiei si ale regiunii pe care o deserveste;
    Oferim:
    * mediu de lucru competitiv si profesionist
    * posibilitati de dezvoltare profesionala

    Iasi, Piatra Neamt, Suceava,

    Iasi,

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare (10)