Specialist diagnoza auto - limba franceza/spaniola

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Professional active.

Vezi toate job-urile Specialist diagnoza auto - limba franceza/spaniola active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.12.2016

    Professional represents for over 25 years, the most performing Romanian approach of complete human resources services on the market.

    We define our approach and evolution through key-words like professionalism, dedication, promptitude, flexibility and ethics. We take pride of a reputation that obliges and challenges us to discover and develop new methods, designed to respond to our clients need.

    Cerinte

    Cautam:
    Oameni pasionati de automotive cu o atitudine de tip “can do“ si orientare catre solutii.
    Absolventi studii superioare tehnice - AR, Mecanica sau Electronica;
    Ingineri cu experienta in activitatea de service sau atelier auto;
    Vorbitori de limba spaniola sau franceza- nivel avansat
    Apreciem:
    Bune cunostinte ale pachetului Microsoft Office;
    Capacitate de analiza si sinteza;
    Buna comunicare cu tehnicienii din reţeaua service;
    Cunoştinţe privind tehnicile de reparaţie auto si instrumentele de diagnostic.

    Responsabilitati

    Responsabilitatile unui Specialist diagnoza auto:
    Va trata“fisele de incident client” emise de consilierii tehnici din reţeaua filialelor europene;
    Va gestiona cheltuielile în garanţie cu respectarea drepturilor clientului;
    Va valida din punct de vedere tehnic a solicitărilor de schimbare a pieselor;
    Va coordona asistenta tehnica a platformei in caz de necesitate;
    Va coordona actiunile cu serviciul relatii clienti din perimetrul sau de responsabilitate pentru tratarea litigiilor client (tehnice si comerciale);
    Va informa filialele europene despre incidentele în garanţie.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (194)