Area Sales Representative

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Prohuman active.

Vezi toate job-urile Area Sales Representative active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Prohuman
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 01.12.2016

    With over 25 years of experience on the Romanian HR market, PROHUMAN APT (former APT Resources & Services) is the one of the biggest players in the industry, a force concentration evenly deployed across different specialties. Having approximate 4000 employees (mostly higher educated) in BPO and temporary work assignments, as of 2021, PROHUMAN APT ranks in the Top 3 HR providers in Romania.

    Cerinte

    - Diploma de bacalaureat, preferabil studii tehnice;
    - Minim 2 ani experienta in vanzari lubrifianti auto si industriali;
    - Disponibilitate pentru deplasari;
    - Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
    - Persoana orientata spre rezultate, cu initiativa, capabila sa priveasca o situatie atat in ansamblu cat si in detaliu;
    - Cunostinte operare calculator (MS Office );
    - Permis de conducere categoria B.

    Responsabilitati

    Clientul nostru are capital olandez si este un importator oficial si distribuitor al lubrifiantilor premium, deservind clienti din domeniul industriei si automotive. Compania ofera si solutii profesionale de curatenie, igiena personala si echipamente de protectie pentru clienti din domeniul medical si alimentatie/horeca.

    - Realizarea planului de vanzari pe zona alocata;
    - Administrarea relatiilor cu actualii clienti si dezvoltarea permanenta de noi oportunitati in zona;
    - Participarea la programele de vanzari si marketing concepute de companie;
    - Efectuarea periodica de rapoarte de vanzari.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Posibilitate de dezvoltare a carierei;
    - Salariu fix + bonusuri de performanta;
    - Autoturism si telefon de serviciu;
    - Mediu de lucru dinamic, intr-o companie aflata in continua dezvoltare.

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca, Timisoara,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Cluj Napoca,

    Vezi job-uri similare (30)