Inginer Service/Mecanic

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile EPIC Business Human Strategy active.

Vezi toate job-urile Inginer Service/Mecanic active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: EPIC Business Human Strategy
Domeniu:
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 03.02.2017

    EPIC Business Human Strategy is a company acting in the human resources consultancy field, offering services both in talent acquisition and human capital development.

    At EPIC we mix creativity, simplicity, passion, commitment and processes to build synergies between client’s business vision and people potential. We bring our experience and expertise from a diverse range of industries, cultures and businesses, from start up to mature entrepreneurship and multinationals. We aim to build strategies that last and people tell great stories about.

    Cerinte

    • Studii medii sau superioare tehnice
    • Experienta de minim 5 ani in activitati de service (service, reparatii echipamente CNC).
    • Abilitati si cunostinte tehnice (electronica, electrica, mecanica, cunostinte software)
    • Permis de conducere
    • Disponibilitate la deplasari in tara - minim 50% din timp
    • Experienta in proiectarea si implementare de solutii tehnice
    • Limba engleză – cel putin nivel mediu
    • Bune abilitati de relationare (clienti, parteneri)
    • Integritate si disciplina
    • Abilitati organizatorice si de rezolvare a problemelor

    Responsabilitati

    Viitorul Inginer Service va raporta Directorului General al companiei si are rolul de presta servicii de service, verificari si montaj pe echipamentele clientilor companiei. De asemenea Inginerul de Service va fi responsabil de urmatoarele:
    • Punerea in functiune si realizarea de verificari tehnice
    • Interventii si reparatii conform contractelor de servisare sau la cererea clientilor pe masini de debitat cu comanda numerica
    • Montarea si demontarea de echipamente
    • Intocmirea de documentatii tehnice
    • Intocmirea de rapoarte de activitate si devize
    • Participarea la deplasari in tara minim 50% din programul de lucru
    • Va lucra individual sau in echipa in functie de caz si va interactiona cu reprezentantii clientilor

    Candidatii interesati sunt rugati sa transmita CV-ul pe adresa de email: emanuella.anghel @ epic.com.ro

    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (121)