Reprezentant vanzari pe teren Braila-Galati-Focsani

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile UPC Romania active.

Vezi toate job-urile Reprezentant vanzari pe teren Braila-Galati-Focsani active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: UPC Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Braila
  • Focsani
  • Galati
  • Actualizat la: 14.11.2018

    Suntem prezenți în peste 300 de localități cu serviciile noastre de televiziune (digitală, analogică și prin satelit) și telefonie, conectăm 1.179.500 de clienți la universul digital, prin tehnologii de ultimă generație, oferim customer experience și ne bucurăm de un portofoliu bogat de produse și servicii, unele aduse în premieră în România.
    Alege să fii și tu unul dintre membrii echipei UPC România!

    Cerinte

    -abilitati de comunicare
    - orientare catre client, atitudine pro-activa
    - dorinta de invatare si dezvoltare profesionala
    - dinamism si perseverenta in atingerea obiectivelor

    Responsabilitati

    - Realizezi în mod eficient programul zilnic de vânzări la domiciliul clientilor;
    - Identifici şi atragi noi clienţi prin vânzarea de servicii;
    - Raportezi corect, complet şi la timp activităţile desfăşurate în teren;
    - Culegi şi raportezi informaţiile despre activitatea competiţiei

    Alte informatii

    Alatura-te noua si poti beneficia de:

    -program de lucru flexibil
    -training-uri profesionale gratuite pentru dezvoltarea abilitatilor de prezentare si negociere
    -castiguri peste medie in functie de performante
    -dezvoltarea unei cariere de succes intr-un mediu dinamic si profesionist

    Aplica fara CV
    5000 - 6000 RON NET / luna
    Braila, Buzau, Galati,

    Arad, Bacau, Galati,

    Galati,

    Vezi job-uri similare (11)