Receptionist – Administratia Centrala (perioada determinata)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Raiffeisen Bank active.

Vezi toate job-urile Receptionist – Administratia Centrala (perioada determinata) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Raiffeisen Bank
Domeniu:
  • Banci
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.11.2016

    Raiffeisen Bank este o banca universala, oferind o gama completa de produse si servicii de cea mai buna calitate.

    Daca esti la inceput de cariera te invitam sa faci primul pas, cu un stagiu de practica sau un program de internship, sau identifica locul de munca ideal pentru tine si alatura-te echipei Raiffeisen Bank!

    Totodata daca esti un profesionist cu experienta, la Raiffeisen Bank iti oferim permanent oportunitatile pentru a iti dezvolta constant competentele si a atinge urmatorul nivel.

    Cerinte

    • Studii medii/superioare;
    • Experienta in activitatea de relationare cu clientii;
    • Abilitati foarte bune de comunicare si usurinta in utilizarea PC-ului;
    • Cunostinte de limba engleza;
    • Abilitati de organizare, prioritizare si adaptare la diverse situatii.

    Responsabilitati

    • Primeste si indruma vizitatorii catre departamentele corespunzatoare din banca si alte locatii ale bancii;
    • Furnizeaza informatii generale despre conditiile de activitate cu clientii catre solicitanti;
    • Asigura receptia si distributia apelurilor telefonice primite in centrala, in conditii de maxima politete;
    • Asigura preluarea mesajelor si transmiterea lor prompta la destinatari;
    • Intocmeste zilnic listele cu vizitatorii si le transmite solicitantilor;
    • Asigura servicii de intermediare (comenzi taxi, comenzii de servicii, transmitere de oferte);
    • Asigura servicii auxiliare de asistenta (cu aprobarea sefului ierarhic).

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Raiffeisen Bank. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Raiffeisen Bank >>