Card Officer-Customer Service Night Shift

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Mellon Romania active.

Vezi toate job-urile Card Officer-Customer Service Night Shift active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Angajator: Mellon Romania
Domeniu:
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.10.2018

    Mellon Romania, a subsidiary of Mellon Technologies and member of Mellon Group of Companies, was founded in 2001 in Bucharest. Our offering consists of specialized technological solutions and value added services, to serve the increasing needs of financial institutions and organizations with strong consumer transactions business, such as Retail Banks, Public Utilities, Telecommunications Providers and large Private Companies.

    Cerinte

    Ce cautam?
    -persoane comunicative, orientate spre client, cu o atitudine pozitiva;
    -cunoasterea limbii engleze la nivel mediu(conversational);
    -disponibilitate de lucru in ture de zi, noapte( o data pe saptamana) si in weekend;
    -jobul se adreseaza atat persoanelor fara experienta, cat si celor care au lucrat in Relatii Clienti;

    Responsabilitati

    Ce trebuie sa faci?
    -trebuie sa oferi suport privind produsele si serviciile oferite de Banca;
    -trebuie sa tratezi solicitarea fiecarui client cu maxima seriozitate;
    -raspunzi mesajelor primite de la clienti ai bancii, potentiali clienti, referitoare la informatii si suport privind produsele si serviciile oferite de banca;
    -raspunzi de asigurarea standardelor de calitate aferente activitatii Inbound;
    -raspunzi de mentinerea unei imagini pozitive din perspectiva activitatii pe care o desfasori;

    Alte informatii

    Este un salariu fix, bonuri de masa + decont de transport;
    -o tura de noapte/saptamana
    -training de specialitate;
    -zona de lucru Pipera(langa metrou)
    -echipa tanara si foarte prietenoasa.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (68)