Ofiter Suport Clienti full-time/part-time- Brasov

Angajator: Raiffeisen Bank
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Banci
  • Customer support - Client service
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 20.01.2018

    Raiffeisen Bank este o banca universala, oferind o gama completa de produse si servicii de cea mai buna calitate.
    Pentru noi "Reusim impreuna" este o atitudine, o stare de spirit, care exprima valorile noastre reprezentative: o echipa unita, ce colaboreaza pentru a oferit clientilor cea mai buna solutie financiara si o relatie bazata pe un parteneriat de lunga durata. Esenta marcii Raiffeisen este spiritul de echipa, cel care ii uneste pe membrii acesteia si ii ajuta sa contribuie la atingerea obiectivelor echipei si ale organizatiei.

    Daca este la inceput de cariera te invitam sa faci primul pas, cu un stagiu de practica sau un program de internship, sau identifica locul de munca ideal pentru tine si alatura-te echipei Raiffeisen Bank!
    Totodata daca esti un profesionist cu experienta, la Raiffeisen Bank iti oferim permanent oportunitatile pentru a iti dezvolta constant competentele si a atinge urmatorul nivel.

    Cerinte

    Cerinte:
    - Cunostinte de operare PC
    - Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
    - Abilitati de solutionare a problemelor
    - Responsabilitate, initiativa, orientare catre client
    - Abilitati de vanzare
    - Spirit de echipa, atitudine pozitiva si entuziasm
    - Orientare spre atingerea rezultatelor

    Responsabilitati

    Ce va trebui sa faci:
    - Sa preiei apelurile primite de la clienti si sa actionezi in concordanta cu solicitarile acestora;
    - Sa deservesti cu promptitudine si profesionalism fiecare client sau potential client Raiffeisen Bank;
    - Sa mentii la zi cunostintele profesionale : produsele si serviciile bancii, procedurile de lucru, informatiile referitoare la campaniile de promovare si promotiile curente;
    - Sa participi la indeplinirea obiectivelor.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Sansa de a te forma profesional intr-un mediu orientat catre peformanta, de a-ti dezvolta cunostintele bancare si abilitatile personale si de a-ti construi o cariera pe termen lung.

    Te asteptam cu drag sa aplici pentru a te include in etapele urmatoare ale procesului de selectie!