CONTROLOR DE CALITATE – AUTOMOTIVE

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MULTICO active.

Vezi toate job-urile CONTROLOR DE CALITATE – AUTOMOTIVE active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Angajator: MULTICO
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Oradea
  • Timisoara
  • Actualizat la: 20.02.2017

    Cu o experiență de peste 20 de ani, compania noastra, MULTICO, este o companie privată, în plin proces de dezvoltare și extindere pe piața internațională. MULTICO colaborează și se bucură de aprecierea a numeroase companii de prestigiu din industria electronică, automobile, cât şi din alte industrii din mediul de afaceri intern și internațional.

    Cerinte

    Cerinte:
    • Organizat, metodic si orientat pe detalii
    • experienta de minim 1 an in control calitati constituie avantaj
    • seriozitate, responsabilitate, abilitati de comunicare, spirit de lucru in echipa
    • Disponibilitate si flexibilitate;
    • Acuitate vizuala;
    •operare PC constituie un avantaj.

    Responsabilitati

    • Realizeaza inspectia calitativa a produselor in baza instructiunilor de lucru si mostrelor puse la dispozitie;
    • Intocmeste rapoartele aferente activitatii curente de inspectie de calitate;
    • Informeaza permanent superiorii, stabileste masuri de imbunatatire a calitatii.
    •Contribuie la optimizarea calitatii produselor livrate catre client

    Alte informatii

    Beneficii:
    •Pachet salarial motivant si bonuri de masa
    • Mediu de lucru tanar si dinamic

    Are you a dynamic and responsible person, who wishes to assert?

    Get the chance to achieve your potential with MULTICO team! Take a new step up in your career and send your application and an application letter, stating your career options, to the following e-mail addresses

    Timisoara,

    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (9)