Achizitor materiele electrice

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Netvolt SRL active.

Vezi toate job-urile Achizitor materiele electrice active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Netvolt SRL
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.12.2016

    Suntem convinsi ca munca in echipa poate depasi orice obstacol, iar motivarea si responsabilitatea muncii reprezinta factorii principali în atingerea performantei.

    Cerinte

    - Studii superioare tehnice privind materialele electrice
    - Experienta intr-un post similar constituie un avantaj

    Responsabilitati

    - prospectarea pietii si achizitia de materiale electrice la cel mai bun pret
    - negocierea de termene de plata
    - lansare de comenzi catre furnizori, receptia marfii comandate
    - inregistrarea facturilor de intrare de marfa in sistemul informatic al companiei

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Popesti Leordeni,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (4)