Cash Collection Representative Alba-Iulia

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Orange active.

Vezi toate job-urile Cash Collection Representative Alba-Iulia active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Orange
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Miercurea-Ciuc
  • Actualizat la: 02.12.2016

    Orange Romania este in cautarea unui nou coleg / unei colege pentru echipa Orange Shop!
    Daca preferi dinamismul si doresti sa lucrezi intr-o echipa de experti in vanzari si telecomunicatii, atunci aplica pentru postul de Cash Collection Representative.
    Cariera ta poate re/incepe aici!

    obiectivul postului:

    Incaseaza diverse plati in numerar sau prin card clientilor Orange si vinde produse si servicii de reincarcare PrePay si accessorii. De asemenea, ofera informatii generale si suport clientilor companiei.

    responsabilitati/activitati de executie:

    - Incaseaza in numerar si prin card bancar urmatoarele tipuri de plati: facturi, plati in avans, achizitie produse, reincarcari prepay.
    - Promoveaza si vinde produse si servicii de reincarcare PrePay si accesorii.
    - Asigura suport si efectueaza diferite modificari in contul clientilor: activeaza si dezactiveaza diverse servicii, inregistreaza operatiunile in baza de date.
    - Ofera informatii clientilor Orange referitoare la: facturi, tarife, oferte comerciale PrePay si post-oferte de fidelizare, amanare plati.
    - Coopereaza cu alte departamente din cadrul organizatiei in situatii ce privesc: loializarea clientilor, verificare si remediere alocare eronata a platilor, recuperare datorii din partea clientilor.
    - Ofera informatii si suport priving programul de fidelizare Orange Thank You.
    - Reconecteaza abonamentele suspendate in urma neplatii.
    - Incaseaza zilnic contravaloarea vanzarilor (in numerar) de la reprezentantii de vanzari.
    - Completeaza zilnic registrul de casa.
    - Verifica si pregateste banii pentru depunere la banca.
    - Verifica zilnic rapoartele POS si casa de marcat.
    - Gestioneaza stocul propriu de marfa si participa la efectuarea inventarului trimestrial al stocului din magazinele Orange.

    cerinte:

    - Nivel studii - cel putin nivel liceal; facultate in curs sau studii universitare finalizate
    - Experienta de minimum 1 an in vanzari sau domeniu conex -reprezinta un plus (relatii cu clientii sau merchandising)
    - Experienta in munca cu banii – incasare, realizare registru de casa
    - Fluenta in limba engleza – nivel avansat
    - Utilizator avansat a PC-ului (pachet Microsoft Office)

    competente comportamentale:

    - Organizare si planificare
    - Orientare catre rezultate si capacitate de a transpune in actiuni concrete obiectivele, respectiv targetele in termenele setate
    - Focus pe client
    - Initiativa si pro-activitate
    - Munca in echipa
    - Relationare si comunicare eficiente

    Miercurea-Ciuc,

    Aplica fara CV
    2700 RON NET / luna

    Aplica fara CV
    Remote