Agent Vanzari Directe-Bucuresti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile BRD Finance active.

Vezi toate job-urile Agent Vanzari Directe-Bucuresti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: BRD Finance
Domeniu:
  • Banci
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 07.03.2017
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Foarte bune abilitati de comunicare
    Orientare catre client
    Atitudine proactiva
    Abilitati de negociere si vanzare
    Spirit antreprenorial
    Nivel de implicare, seriozitate si responsabilitate ridicat
    Experienta in vanzari/ banking constituie un avantaj

    Cunostinte:

    MS Office - nivel mediu, instrumente de raportare, internet
    Notiuni de baza analiza financiara
    Minim studii medii

    Responsabilitati

    Promoveaza si vinde produselor BRD Finance catre potentialii clienti.
    Identifica nevoile clientului si propune cele mai bune solutii, realizand o vanzare consultativa.
    Analizeaza si prospecteaza constant piata.
    Creeaza, mentine si dezvolta relatiile cu clientii din portofoliu.

    Alte informatii

    Beneficii:
    Oportunitatea dezvoltarii unei cariere in mediul financiar intr-o companie multinationala
    Compensare formata din parte fixa si parte variabila corelata cu rezultatele
    Pregatire, dezvoltare profesionala si personala permanenta
    Mediu de lucru tanar, dinamic, proactiv

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Chitila,

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (199)