Operator calculator - perioada determinata (Timisoara, Resita)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Teamnet International active.

Vezi toate job-urile Operator calculator - perioada determinata (Timisoara, Resita) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Teamnet International
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: freelancer-colaborator
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Resita
  • Timisoara
  • Actualizat la: 15.05.2017

    Established in 2001, Teamnet Group is one of the most important IT&C integrators in Romania, as well as an influential mentality change advocate in the region's countries. As part of our experts’ team you will play a big part in changing the today’s society into the society of tomorrow.
    Join us now!

    Cerinte

    • Absolventi de liceu cu sau fara bacalaureat;
    • Seriozitate si atentie in aranjarea documentelor;
    • Disponibilitate de lucru in ture;

    Responsabilitati

    • Preluarea documentelor din arhiva;
    • Pregatirea documentelor pentru scanare;
    • Scanarea documentelor si reconstituirea dosarelor;

    Alte informatii

    Oferta:

    • Salariu oferit: 1.200 lei net / luna;
    • Bonusuri in plus la salariu in functie de performanta;
    • Pentru persoanele din alte localitati oferim cazare, transport si diurna;
    • Contract perioada determinata.

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (10)