Asistent Manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile AB Activ Distribution active.

Vezi toate job-urile Asistent Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: AB Activ Distribution
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.06.2017

    A&B Activ Distribution detine o experienta de peste 22 ani in domeniul arhivarii. Suntem specializati in arhivarea si depozitarea /administrarea documentelor la nivel national, avand posibilitatea oricand de a primi in depozitul nostru volume mari de documente.

    Cerinte

    Absolvent de studii superioare.
    Cunostinte MS Office.
    Cunoasterea de limbi straine.
    Capacitate de insusire rapida a informatiilor.
    Atentie sporita la detalii, punctualitate.
    Eficienta, responsabilitate, confidentialitate si abilitati de lucru in echipa.
    Excelenta cunoastere a Limbii Romane, exprimare coerenta si corecta, atat verbal, cat si in scris.
    Abilitati de comunicare intr-un mediu profesional care raspunde cerintelor clientilor.

    Responsabilitati

    Primirea, inregistrarea si repartizarea corespondentei in interiorul organizatiei;
    Ridicarea si expedierea corespondentei la destinatari;
    Inregistrarea hotararilor si deciziilor luate de conducere, aplicarea stampilei si repartizarea acestora la compartimentele firmei;
    Pastrarea si operarea in registrul cu evidenta documentelor din cadrul organizatiei;
    Primirea persoanelor care doresc sa ia legatura cu conducerea, asigurarea de protocol;
    Asigurarea legaturilor telefonice in interiorul si exteriorul organizatiei;
    Primirea si transmiterea notelor telefonice;
    Tehnoredactare de documente.

    Alte informatii

    Contract individual de muncă pe perioadă nedeterminată.
    Alte beneficii:
    Bonuri de masa.
    Decontare transport.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (31)