Operator facturare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile AB Activ Distribution active.

Vezi toate job-urile Operator facturare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: AB Activ Distribution
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 11.04.2017

    A&B Activ Distribution detine o experienta de peste 22 ani in domeniul arhivarii. Suntem specializati in arhivarea si depozitarea /administrarea documentelor la nivel national, avand posibilitatea oricand de a primi in depozitul nostru volume mari de documente.

    Cerinte

    Absolvent al invatamantului superior economic de specialitate;
    Intocmire si operare documente contabilitate primara;

    Responsabilitati

    Operarea zilnica a facturilor emise, a incasarilor pe facturi si in avans;
    Operarea zilnica a facturilor de la furnizori pentru prestatii diverse, precum si a platilor catre acestia;
    Verificarea zilnica a soldurilor din banca, casa si avansuri din trezorerie in lei;
    Incadrarea corecta a documentelor contabilizate pe venituri si cheltuieli.

    Alte informatii

    Contract individual de muncă pe perioadă nedeterminată.

    Alte beneficii:
    Bonuri de masa.
    Decontare transport.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    3500 - 4000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (12)