Analist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Ensight Management Consulting active.

Vezi toate job-urile Analist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Ensight Management Consulting
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 07.12.2016

    Ensight Management Consulting este liderul local pe piata romaneasca de consultanta in management, din punct de vedere al numarului si competentelor echipei de consultanti.

    Cerinte

     Cunostinte de contabilitate primara
     Studiile economice (liceu sau facultate) reprezinta un avantaj
     Experienta intr-o pozitie similara minim 1 an
     Cunostinte operare PC - MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
     Limbi straine: engleza
     Abilitatea de a lucra pe mai multe proiecte simultan, planificare si buna organizare
     Spirit de echipa si fairplay
     Initiativa, flexibilitate si dinamism
     Abilitati de comunicare

    Responsabilitati

     Emiterea facturilor de vanzare electronice
     Efectuarea operatiunilor bancare: Intocmirea ordinelor de plata electronice si realizarea de schimburi valutare
     Intocmirea rapoartelor de Trezorerie
     Completarea si indosarierea documentelor specifice contabilitatii primare (facturi, ordine de plata, delegatii, ordine de deplasare, dispozitii de plata/incasare, deconturi de cheltuieli)
     Activitati administrative (deplasari la Administratia Finantelor Publice, Registrul Comertului, banca, etc.)
     Intocmirea registrului de casa
     Evidenta contracte
     Intocmirea de diverse raportari interne
     Alte sarcini indicate de catre conducere

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (8)