Operator PC

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile AB Activ Distribution active.

Vezi toate job-urile Operator PC active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Hardware active pe Hipo.ro

Angajator: AB Activ Distribution
Domeniu:
  • IT Hardware
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.06.2017

    A&B Activ Distribution detine o experienta de peste 22 ani in domeniul arhivarii. Suntem specializati in arhivarea si depozitarea /administrarea documentelor la nivel national, avand posibilitatea oricand de a primi in depozitul nostru volume mari de documente.

    Cerinte

    • introduce si valideaza date pe suport electronic
    • prelucreaza date (efectueaza operatii de calcul avand la baza datele introduce, interogheaza, sorteaza, filtreaza date)
    • gestioneaza suporturile magnetice
    • transpune pe suporti de stocare datele introduse

    Responsabilitati

    • raspunde de conformitatea datelor introduse cu documentele primare
    • salveaza periodic si in situatii critice datele introduse
    • pastreaza copiile de siguranta ale datelor salvate
    • restaureaza la nevoie datele salvate si ii ajuta pe utilizatori sa-si recupereze informatiile.

    Alte informatii

    Contract individual de muncă pe perioadă nedeterminată.

    Alte beneficii:
    Bonuri de masa.
    Decontare transport.

    BUCURESTI,