Junior Broker Asigurari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MyPAL Travel active.

Vezi toate job-urile Junior Broker Asigurari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Asigurari - Intermedieri financiare active pe Hipo.ro

Angajator: MyPAL Travel
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 24.12.2016

    Eden Travel este o agentie tour-operatoare licentiata, detinuta de Eden Travel Partner SRL, companie care a dezvoltat platformele online de prezentare si rezervare pentru destinatii interne ViziteazaDelta.ro si SpreMunte.ro si sistemul MyPal.travel, sistem online de prezentare si rezervare a serviciilor turistice din intreaga lume.

    Noi, reprezentantii Eden Travel, imbinanand tehnologia cu interventia umana, ne dorim si ne propunem sa facem turismul mai placut si mai accesibil tuturor, asumandu-ne rolul de Partener de Incredere in toate relatiile dezvoltate!

    Credem ca ce este facut din pasiune este facut cel mai bine, de aceea suntem o echipa ce pune suflet in fiecare cerinta care ne este adresata.

    Cerinte

    Care sunt cerintele noastre:
    • Experienta de munca de minim 6 luni sau experienta in proiecte de voluntariat, internship sau efectuarea de stagii de practica in cadrul unei institutii cu profil financiar-bancar
    • Abilitati de comunicare
    • Abilitati numerice
    • Initiativa si dinamism
    • Capacitatea de a lua decizii rapid
    • Atentie la detalii.

    Responsabilitati

    Care sunt responsabilitatile tale:
    • Cunoasterea si promovarea produselor companiei
    • Consilierea clientilor
    • Incheierea politelor de asigurare pentru clienti (activitatea este de birou si se desfasoara la punctele de lucru ale brokerului)
    • Contactarea clientilor pentru reinnoirea politelor RCA.

    Alte informatii

    Care sunt beneficiile pe care le oferim:
    • Posibilitatea de a interactiona intr-un mod profesionist cu piata financiara si de asigurari
    • Training-uri de specializare (training produse, vanzari, comunicare cu clientii, etc)
    • Pachet salarial alcatuit din salariu fix + comision din vanzari + tichete de masa + bonus anual.

    Clientul nostru este:
    • Unul dintre cei mai importanti jucatori independenti de pe piata brokerajului de asigurari din Romania.
    • Prezent in toata tara, cu precadere in marile hipermarketuri si galerii comerciale, fiind cel mai mare operator de brokeraj de asigurari retail in centre comerciale.
    Succesul clientului nostru este dat profesionalismul si inovatia constanta!

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Sibiu, Satu-Mare,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (17)