Area Sales Manager, CLUJ

Vezi toate job-urile FOX EXPERT - SOLUTII RESURSE UMANE active.

Vezi toate job-urile Area Sales Manager, CLUJ active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: FOX EXPERT - SOLUTII RESURSE UMANE
Domeniu:
  • Inginerie
  • Productie
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 19.10.2017

    FOXexpert ofera solutii resurse umane complete si customizate: recrutare, consultanta, salarizare, administrare personal, evaluare si dezvoltare organizationala.
    Investim energie, pasiune si experienta pentru a oferi cel mai bun rezultat partenerilor nostri.
    Solutiile noastre.Rezultatele voastre!
    Mai multe despre noi: www.solutiiresurseumane.ro

    Cerinte

    - Experinta anterioara in vanzari in domeniul produselor de otel/similare, reprezinta un avantaj, sau in domenii complementare (ex, materiale constructii)
    - Cunostinte de limba engleza
    - Persoana dinamica, proactiva, comunicativa
    - Bune abilitati de interactiune cu clientii, bune abilitati de negociere
    - Gandire orientata pe rezultate si solutii
    - Permis de conducere cat. B, disponibilitatea la deplasari in interes de serviciu

    Responsabilitati

    - Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti in zona alocata
    - Promovarea produselor si serviciilor companiei
    - Raportarea activitatii si a rezultatelor lunare/ trimestriale
    - Indeplinirea obiectivelor de vanzari
    - Consolidarea imaginii companiei in piata de referinta

    Clientul nostru este o companie cu capital strain, din domeniul otelului.