Ziarul BURSA angajeaza Operator Anunturi

Angajator: Ziarul Bursa
Domeniu:
  • Altele
  • Media - Jurnalism
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.09.2017

    De 25 de ani pe piata, in aparitie neintrerupta, BURSA este cel mai influent cotidian economico-financiar si formatorul de opinie al pietei de capital, fiind apreciat, in fiecare an, cu distinctii pentru aparitiile editoriale. De-a lungul anilor, Ziarul BURSA si-a informat cititorii asupra proceselor importante de transformare si dezvoltare a economiei societatii romanesti si din strainatate.

    Cerinte

    Candidatul ideal

    Studii superioare in curs sau finalizate.
    Foarte bune abilitati de operare a programului excel.
    Viteza mare de dactilografiere.
    Organizare, responsabilitate.

    Responsabilitati

    Introducere text.
    Prelucrarea si introducerea datelor in Excel.
    Gestionarea bazei de date.
    Administrare site.