Operatori Productie

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Nestle Romania active.

Vezi toate job-urile Operatori Productie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Nestle Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 06.12.2017

    La Nestlé vei descoperi o lume bazata pe respect – pentru sine, pentru colegi, pentru diversitate si pentru viitor. Respectul ghideaza toate deciziile noastre si contureaza experienta pe care o oferim fiecarui angajat, indiferent de nivelul orgazitional la care se afla.

    Cerinte

    Studii medii;
    Disponibilitate de a lucra in schimburi;

    Responsabilitati

    Executa operatiunile de aprovizionare cu materiale de ambatat in functie de masina/linia pe care este alocat;
    Mentine ordinea si curatenia in aria de lucru si de productie;
    Executa operatiunile de cantarire a produsului finit in functie de masina/linia pe care este alocat;
    Verifica calitatea materiilor prime si materialelor din procesul de productie;
    Raporteaza orice deviatie de la standard a consumului de materiale si semifabricate sefului de formatie in cel mai scurt timp;
    Executa toate operatiunile specifice fazei de lucru in care este alocat;
    Gestioneaza defectele , respectiv “rework“-ul specific produsului care se fabrica pe masina/linia pe care este alocat;
    Verifica si se asigura de respecatrea standardelor privind calitatea si corectitudinea ambalarii individuale , in display si in bax a produselor , conform fisei de produs , in functie de masina/linia pe care este alocat;
    Respecta toti parametrii de monitorizare a calitatii precum si regulile de igiena si siguranta a produsului;
    Respecta normele de conduita prevazute in Regulamentul Intern al Societatii.

    Alte informatii

    Beneficii:
    Salariu motivant;
    Tichete de masa;
    Spor de noapte;
    Spor de productie;
    Servicii medicale;
    Asigurare de viata;
    Mediu de lucru netoxic;
    Transport asigurat.

    Contract initial pe 3 luni, cu posibilitate de prelungire

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Nestle Romania. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Nestle Romania >>

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (32)