Angular and JavaScript developer

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Acrelec Software active.

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Acrelec Software
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 01.08.2017

    The Acrelec Group provides end-to-end integrated solutions that include kiosks, digital displays, order confirmation boards, tablet and table service systems, drive-thru and mobile technology.

    Cerinte

    Criterii de selecție:
    - Studii superioare finalizate în domeniul informatic;
    - Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu (scris, citit, vorbit);
    - Experiență cu: Angular.js, JavaScript, CSS/HTML, Jquery, C#, MVC3, MVC4, ASP.NET, MsSql, Json, Rest.

    Nice to have : experiență în Framework-ul .Net

    Responsabilitati

    - Recepționarea și implementarea solicitărilor de dezvoltare pentru proiectele noi;
    - Participarea la stabilirea strategiei interne de dezvoltare a aplicațiilor;
    - Implementarea de feature-uri pentru proiectele existente;
    - Mentenanță și suport pe întreaga durată a ciclului de dezvoltare pentru proiectele din portofoliu;
    - Code review.

    Grupul Acrelec, pricipalul furnizor de servicii de transformare digitală din lume, colaborează cu cele mai mari nume din retail și din domeniul restaurantelor cu servire rapidă, oferind pachetul întreg (software, hardware și servicii) în vederea reimaginării experienței clientului pentru era digitală.
    Kiosk-urile self-service, display-urile digitale interioare È™i exterioare, sistemele de drive-thru, sistemul “click-and-collect”, tabletele È™i mesele interactive oferă marilor branduri È™i clienÈ›ilor acestora un mediu digital în care pot interacÈ›iona mai eficient.
    Acrelec a pionierat kiosk-urile digitale în restaurantele cu servire rapidă și și-a câștigat statutul dezvoltând platforme de comerț digital pentru cele mai mari branduri de retail din întreaga lume. Acrelec are peste 20.000 de instalări în 49 de țări și peste 600 de angajați la nivel mondial.

    Hybrid

    Remote

    Remote

    Vezi job-uri similare (586)