Customer Service Agent

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Mellon Romania active.

Vezi toate job-urile Customer Service Agent active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Mellon Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 11.07.2018

    Mellon Romania, a subsidiary of Mellon Technologies and member of Mellon Group of Companies, was founded in 2001 in Bucharest. Our offering consists of specialized technological solutions and value added services, to serve the increasing needs of financial institutions and organizations with strong consumer transactions business, such as Retail Banks, Public Utilities, Telecommunications Providers and large Private Companies.

    Cerinte

    -Studii superioare;
    -Experienta in sfera Relatii cu publicul de minim 6 luni reprezinta un avantaj;
    -Bune cunostinte de operare PC-pachetul MS Office;
    -Abilitatea şi disponibilitatea de a lucra în echipa;
    -Dedicare pentru rezolvarea problemelor ridicate de clienţi;

    Responsabilitati

    -Oferă informații de înaltă calitate clienților cu care interacționează;
    -Contribuie activ în vederea îndeplinirii obiectivelor compartimentului respectând standardele de calitate.
    -Oferă feedback superiorilor ierarhici asupra serviciilor şi aplicaţiilor informatice noi;

    Alte informatii

    - Salariu de baza atractiv plus bonuri de masa;
    -Acordarea bonusurilor de performanta;
    -Perfectionare profesionala prin participarea la trainguri - atat tehnice cat si de soft-skills;
    -Desfasurarea activitatii intr-un mediu de lucru placut, utilat modern si menit sa te ajute in desfasurarea activitatii zilnice;

    Aplica fara CV
    3300 - 4000 RON NET / luna
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (213)