Manager Regioanal Retail - lant farmacii

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Teamland active.

Vezi toate job-urile Manager Regioanal Retail - lant farmacii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Teamland
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: > 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 11.08.2016

    Teamland este cel mai dinamic furnizor de servicii de resurse umane. Oferim cu profesionalism servicii din domeniu precum:
    - recrutarea de manageri sau specialiști,
    - asigurarea de forta de munca temporara,
    - audit de Resurse Umane,
    - instruirea personalului.

    Teamland face parte din Grupul Contexpert, un grup de companii de top specializate in servicii contabile, de audit, consultanta, salarizare si inventariere, cu o experienta de peste 18 ani in domeniu. Cei 7 parteneri si 70 de angajati deservesc ireprosabil peste 350 de clienti.

    Cerinte

    - Studii superioare finalizate;
    - Experienta de minim 3 ani pe un post similar in industria retail farma;
    - Cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
    - Carnet conducere categoria B;
    - Persoana serioasa, organizata, cu bune abilitati de coordonare a unei echipe, negociere si orientare catre rezultat.

    Responsabilitati

    - Coordonarea si supervizarea tuturor activitatilor in vederea cresterii profitului farmaciilor din zona alocata;
    - Face propuneri si urmsreste indeplinirea obiectivelor de catre farmacii pentru createrea vanzarilor;
    - Coordoneaza si supravegheaza activitatea de aprovizionare a farmaciilor impreună cu controlorul de stoc pentru evitarea golurilor de aprovizionare;
    - Identifica nevoile de instruire ale personalului din subordine si asigura formarea continua a acestuia;
    - Urmareste realizarea planului de venituri si cheltuieli;
    - Mentine si dezvolta relatiile cu medicii veterinari ale caror cabinete sunt in zona farmaciilor pe care le coordoneaza.