Sales Trainee

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Prohuman active.

Vezi toate job-urile Sales Trainee active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Prohuman
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 09.06.2016

    With over 25 years of experience on the Romanian HR market, PROHUMAN APT (former APT Resources & Services) is the one of the biggest players in the industry, a force concentration evenly deployed across different specialties. Having approximate 4000 employees (mostly higher educated) in BPO and temporary work assignments, as of 2021, PROHUMAN APT ranks in the Top 3 HR providers in Romania.

    Cerinte

    Clientul nostru este o companie ce ofera servicii de vanzare B2B pentru una dintre cele 3 mari companii de telecom de pe piata din Romania.

    Postul este pentru o persoana dornica sa se dezvolte si sa invete cat mai multe lucruri in domeniul vanzarilor, de la persoane cu experienta. Acest post are ca obiectiv identificarea de lead-uri si o prevanzare telefonica.

    Cerinte:
    - Persoana sociabila, care interactioneaza usor cu cei din jurul sau si orientata spre performanta, procesul de vanzare;
    - Limba engleza - nivel mediu;
    - Persoana comunicativa, activa, dinamica;
    - Cunostinte operare calculator (MS Windows, MS Office, Internet Explorer - nivel mediu);
    - Abilitati de vanzare si negociere;
    - Orientare catre client si cursivitate in exprimare verbala;
    - Atitudine pozitiva, invatare rapida;
    - Spirit de echipa si auto-motivare.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    - Efectuare de apeluri telefonice pentru a stabili intalniri cu clientii;
    - Proactivitate in abordarea clientilor si in identificarea nevoilor acestora;
    - Prezentarea produselor companiei la telefon;
    - Dezvoltarea si mentinerea relatiei cu clientii in scopul atingerii obiectivelor de vanzare;
    - Cautare proactiva de noi clienti pentru a creste baza de date.

    Beneficii:
    - Contract Individual de Munca cu salariu atractiv;
    - Bonuri de masa;
    - Bonusuri;
    - Posibilitate de dezvoltare in companie.

    Cod Anunt: 120516AE

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (127)